| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LC430EQE-FHA1 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Üreticisi | LG Ekranı |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 43 inç. |
| Karar | 3840 ((RGB) * 2160 (UHD) |
| Etkin Alan | 941.184 * 529.416 mm (H*V) |
| Bezel Bölgesi | 946.2 * 534.4 mm (H*V) |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (tipik) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Minimum, CR≥10) |
| Renk Derinliği | 16.7M renkleri,% 72 (CIE1931) |
| Ağırlık | 7.50/8.50 kg (Tipik/Maksimum) |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Model Adı | LC430EQE-FHA1 |
|---|---|
| Ekran Türü | LCM, a-Si TFT LCD |
| Piksel Düzenlemesi | RGB Dikey Şerit |
| Çizelge Boyutları | 962 * 554.8 * 37.6 mm (H*V*D) |
| Yüzey Tedavisi | Antiglare (Haze 44%), sert kaplama (2H) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tipik, TM) |
| Çalışma Modu | IPS, normalde siyah, iletken |
| Yanıt Zamanı | 6 ms (tipik, G'den G'ye) |
| Arka ışık sistemi | WLED, 30K saatlik ömür süresi, Sürücü gerekmez |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | V-by-One 8 şerit, Bağlantı, 51 pin |
|---|---|
| Voltaj kaynağı | 12.0V (Tipik) |
| Sıcaklık değerleri | Depolama: -20°C'den 60°C'ye, Çalışma: 0°C'den 50°C'ye |