| Marka Adı: | PVI |
| Model Numarası: | PD050VL1 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Üretici | PVI (Prime View International) |
| Model Adı | PD050VL1 |
| Ekran Boyutu | 5.0 inç |
| Ekran Tipi | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Çözünürlük | 640(RGB) × 480 (VGA) |
| Piksel Düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 101.76 × 74.88 mm (G×Y) |
| Dış Boyutlar | 120.7 × 92.8 × 12.8 mm (G×Y×D) |
| Çerçeve Alanı | 106.7 × 78.50 mm (G×Y) |
| Yüzey İşlem | Parlama Önleyici |
| Parlaklık | 450 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 400:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 60/60/40/55 (Tipik, CR≥10) |
| Tepki Süresi | 15/25 ms (Tipik, Tr/Td) |
| Optimal Görüntüleme | 6 saat yönü |
| Ekran Modu | TN, Normalde Beyaz, Transmisif |
| Renk Derinliği | 262K |
| Arka Işık | 3S8P WLED, 30K saat, Sürücüsüz |
| Ağırlık | 173.6 ±10g |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | LVDS (1 kanal, 6-bit), Konnektör, 20 pin |
| Çalışma Voltajı | 3.3V (Tipik) |
| Sıcaklık Aralığı | Çalışma: -30°C ila 80°C Depolama: -40°C ila 90°C |