Model Numarası: PD050VL1
Adedi: 10 adet
fiyat: negotiable
Ödeme Şartları: T/T,W,Western Union,MoneyGram
Tedarik Yeteneği: haftada 3000 ADET
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Sertifika:
Rohs,CE,FCC
Kalite:
Yepyeni orijinal
Paket:
Orijinal endüstriyel ambalaj
Malzeme:
Bardak
Parlaklık:
450CCD/M2
Çözünürlük:
640*480 piksel
Kontrast Oranı:
400:1
Renk:
262K
çalışma hayatı:
30.000 Saat
Bağlayıcı:
20P
Dokunmatik panel:
olmadan
Ambalaj bilgileri:
Endüstriyel Ambalaj
Vurgulamak:
LCD ekran
TFT LCD Ekranı
Ürün Tanımı
PVI 5 inç 450CCD/M2 TFT LCD Ekran
Profesyonel 5 inç LCD ekran monitör modeli PD050VL1, 450 cd/m² parlaklığa sahip 640×480 VGA çözünürlük sunar. Otomotiv ve endüstriyel uygulamalar için geniş sıcaklık çalışma aralığı ile tasarlanmıştır.
Ürün Özellikleri
Üretici PVI (Prime View International)
Model Adı PD050VL1
Ekran Boyutu 5.0 inç
Ekran Tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 640(RGB) × 480 (VGA)
Piksel Düzeni RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 101.76 × 74.88 mm (G×Y)
Dış Boyutlar 120.7 × 92.8 × 12.8 mm (G×Y×D)
Çerçeve Alanı 106.7 × 78.50 mm (G×Y)
Yüzey İşlem Parlama Önleyici
Parlaklık 450 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı 400:1 (Tipik)
Görüş Açısı 60/60/40/55 (Tipik, CR≥10)
Tepki Süresi 15/25 ms (Tipik, Tr/Td)
Optimal Görüntüleme 6 saat yönü
Ekran Modu TN, Normalde Beyaz, Transmisif
Renk Derinliği 262K
Arka Işık 3S8P WLED, 30K saat, Sürücüsüz
Ağırlık 173.6 ±10g
Dokunmatik Ekran Yok
Sinyal Tipi LVDS (1 kanal, 6-bit), Konnektör, 20 pin
Çalışma Voltajı 3.3V (Tipik)
Sıcaklık Aralığı Çalışma: -30°C ila 80°C
Depolama: -40°C ila 90°C