| Marka Adı: | SAMSUNG |
| Model Numarası: | LTM230HL08 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
PLS teknolojisi ve WLED arka ışık sistemi ile yüksek performanslı 23 inç FHD TFT-LCD ekran paneli.
| Marka | Samsung |
| Model | LTM230HL08 |
| Ekran Boyutu | 23.0 inç çapraz |
| Ekran Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920*1080 piksel (FHD) |
| Piksel Yapılandırması | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 509.184 ((H) * 286.416 ((V) mm |
| Çizelge Boyutları | 533.2 ((H) * 312 ((V) * 11 ((D) mm |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (tipik) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tipik) |
| Yanıt Zamanı | 12ms (Tipik, G'den G'ye) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Çalışma Modu | PLS, Normalde Siyah, İletişim |
| Renk desteği | 16.7M renkleri,% 72 NTSC |
| Arka ışık | WLED [12S3P], 40K saatlik ömür süresi |
| Ağırlık | 2.30 kg (En fazla) |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Arayüz | 30 pin LVDS (2 ch, 8 bit) Bağlantı |
| Güç kaynağı | 5.0V (Tipik) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Yüzey Tedavisi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
LTM230HL08, Samsung Display Co., Ltd.'den sürücüsüz ve dokunmatik ekran özelliği olmayan entegre bir WLED arka ışık sistemine sahip 23.0 inçlik çapraz bir Si TFT-LCD ekran panelidir.
Bu ekran modeli masaüstü monitör uygulamaları ve benzer profesyonel kullanımlar için önerilmektedir.