| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | M270DTN01.3 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Western Union, Moneygram, T/T |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 20000 adet |
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Panel Markası | AUO |
| Panel Boyutu | 27.0" |
| Çözünürlük | 2560(RGB)*1440 (Quad-HD, 108 PPI) |
| Görüntü Alanı | 596.736(G)*335.664(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 608.8(G)*354.66(Y)*15.08(D) mm |
| Parlaklık | 350 cd/m² (Tipik) |
| Görüş Açısı | 85/85/80/80 (Tipik, CR≥10) |
| Ekran Renkleri | 16.7M, %98 sRGB |
| Yenileme Hızı | 144Hz |
| Ağırlık | 2.39 kg (Tipik) |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Panel Modeli | M270DTN01.3 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Yüzey İşlem | Yansıma Önleyici, Sert Kaplama (3H) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tipik) |
| Ekran Modu | TN, Normalde Beyaz, Transmisif |
| Tepki Süresi | 3.5/1.5 (Tipik)(Tr/Td) |
| Arka Aydınlatma Sistemi | 18S4P WLED, 30K saat, Sürücüsüz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (8 kanal, 8-bit), 130 pinli Konnektör |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tipik) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |