| Marka Adı: | CSOT |
| Model Numarası: | SG2701B01-3 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Western Union, Moneygram, T/T |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 20000 adet |
| Marka | CSOT |
| Model | SG2701B01-3 |
| Ekran Boyutu | 27.0 inç diyagonal |
| Ekran Tipi | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Çözünürlük | 1920(RGB)*1080 [FHD] • 81 PPI |
| Piksel Yapılandırması | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 597.888(G) * 336.312(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 608.888(G) * 348.337(Y) * 1.3(D) mm |
| Yüzey İşlem | Yansıma Önleyici (Bulanıklık %25) |
| Kontrast Oranı | 4000:1 (Tip.) |
| Tepki Süresi | 12ms (Tip.) G'den G'ye |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.) CR≥10 |
| Çalışma Modu | HVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Renk Desteği | 16.7M renk • %99 sRGB |
| Yenileme Hızı | 165Hz |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| Arayüz | LVDS (4 kanal, 8-bit) • 61 pinli Konnektör |
| Güç Kaynağı | 12.0V (Tip.) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |