| Marka Adı: | CHIMEI |
| Model Numarası: | LW800AT9001 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Üreticisi | ChiHsin |
|---|---|
| Model Adı | LW800AT9001 |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç |
| Ekran Türü | LCM, a-Si TFT LCD |
| Piksel Sayısı | 800 ((RGB) * 480 (WVGA) 117PPI |
| Etkin Alan | 173.4 * 104.04 mm (H*V) |
| Çizelge Boyutları | 192.8 * 119.4 mm (H*V*D) |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (tipik) |
| Kontrast oranı | 4001 (Tipik) |
| Görme açısı | 65/65/50/65 (Tipik, CR≥10) |
| Yanıt Zamanı | 5/15 ms (Tipik, Tr/Td) |
| Renk Derinliği | 262K,% 45 NTSC |
| Arka ışık | 3S9P WLED, 10K saat, Sürücü yok |
| Sinyal Türü | Paralel RGB (1 ch, 6 bit), 60 pin FPC |
| Voltaj kaynağı | 3.3/12/18/-7V (Tipik) ((VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 70°C arasında |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Kütle | 181g (Tipik) |