| Marka Adı: | cpt |
| Model Numarası: | CLAA150XQ01CW |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Panel markası | CPT | Panel Modeli | CLAA150XQ01CW |
|---|---|---|---|
| Panel Boyutu | 15.0" | Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1024 ((RGB) * 768, XGA, 85PPI | Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 304.128 ((W) * 228.096 ((H) mm | Bezel Açılışı | 307.4 ((W) * 231.3 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 326.5 ((W) * 253.5 ((H) * 11.5 ((D) mm | Yüzey | Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 450 cd/m2 (Tip.) | Kontrast oranı | 7001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 80/80/70/70 (Tip.) | Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| En iyi görüntü | Saat 6'da. | Yanıt Zamanı | 10/15 (Tip) (Tr/Td) |
| Renkleri Göster | 16.7M % 63 NTSC | Lamba tipi | 8S2P WLED, 70K saat, LED Sürücü ile |
| Sıklık | 60Hz | Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Ağırlık | 870g (Tip.) | Uygulama | Sanayi |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 saat, 8 bit), 20 pin Bağlantı |
|---|---|
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı | -30 ~ 80 °C |
| Depolama sıcaklığı | -30 ~ 80 °C |