| Marka Adı: | HANNSTAR |
| Model Numarası: | HSD070PWW1 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Üreticisi | HannStar |
| Model Adı | HSD070PWW1-A00 |
| Ekran Boyutu | 7.0 inç |
| Ekran Türü | LCM, a-Si TFT LCD |
| Karar | 1280 ((RGB) * 800 (WXGA) |
| Piksel yoğunluğu | 215 PPI |
| Etkin Alan | 150.72 * 94.2 mm (H*V) |
| Çizelge Boyutları | 161.2 * 105.5 * 4.5 mm (H*V*D) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tipik) |
| Kontrast oranı | 8001 (Tipik) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Yanıt Zamanı | 25 ms (Tipik, Tr+Td) |
| Renk Derinliği | 262K renkler, %50 NTSC |
| Arka ışık | WLED, 10K saatlik ömür süresi |
| Arayüz | LVDS (1 kanal, 6 bit) |
| Çalışma Voltajı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 70°C arasında |
| Depolama sıcaklığı | -30°C -70°C |
| Ağırlık | 93.0g (maksimum) |