| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | HV550FHB-N20 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Üretici | BOE | Model Adı | HV550FHB-N20 |
|---|---|---|---|
| Ekran Boyutu | 55 inç | Ekran Tipi | HÜCRE, a-Si TFT-LCD |
| Piksel Sayısı | 1920(RGB)*1080 (FHD) 40PPI | Piksel Düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1209.6 * 680.4 mm (G*Y) | Dış Boyutlar | 1224.8 * 699.3 * 1.4 mm (G*Y*D) |
| Parlaklık | 0 cd/m² (harici arka ışık gerektirir) | Yüzey İşlemi | Parlama Önleyici (Sis %1), Sert kaplama (3H) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) | Kontrast Oranı | 1200:1 (Tip.) (TM) |
| Cam Kalınlığı | 0.50+0.50 mm | Çalışma Modu | ADS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Renk Derinliği | 16.7M %99 sRGB | Tepki Süresi | 8 ms (Tip.)(G'den G'ye) |
| Panel Ağırlığı | 2.46 kg (Tip.) | Geçirgenlik | %5.8 (Tip.)(Polarizatörlü) |
| Yenileme Hızı | 60Hz | Arka Işık | B/L Yok (harici gerektirir) |
| Dokunmatik Ekran | Olmadan | Uygulama | TV Setleri |
| Sürücü IC Yapılandırması | Dahili COF 6 kaynak + 8 geçit çipi |
|---|---|
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 kanal, 10-bit), 51 pinli Konektör |
| Çalışma Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 60°C |