| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | B160UAN01.J |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | $26 |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Model Numarası | B160UAN01.J (AUOAD9A) |
| Panel Türü | LTPS WLED arka ışıklı TFT-LCD |
| Çapraz Boyut | 16.0 inç |
| Karar | 1920 ((RGB) * 1200 (WUXGA) |
| Piksel yoğunluğu | 141 PPI |
| Etkin Alan | 344.678 * 215.424 mm |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (tipik) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tipik) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı) |
| Yanıt Zamanı | 8ms tipik (Tr + Td), 5ms (G'den G'ye), 3ms (OD ile G'den G'ye) |
| Yenilenme Hızı | 165Hz (MEMC ile 120Hz+120Hz, 240Hz dahil olmak üzere çoklu modlar) |
| Sinyal Arayüzü | eDP (4 şerit), eDP 1.4, 40 pinlik bağlantı |
| Çalışma Voltajı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |