| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | Tv116fmm-lb0 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | $26 |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka | BOE |
| Model Numarası | TV116FMM-LB0 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD Montajı |
| Çözünürlük | 1280(RGB)*1752 (187 PPI) |
| Aktif Alan | 173.453mm * 237.413mm (G*Y) |
| Dış Boyutlar | 190mm * 258.339mm * 5.1mm (Y*D*K) |
| Parlaklık | 280 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 1400:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 80/80/80/80 (CR≥10) |
| Tepki Süresi | 30ms (Tipik, Tr+Td) |
| Renk Derinliği | 16.7M renk |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Arayüz | MIPI (4 veri hattı), 45 pinli konektör |
| Çalışma Voltajı | 1.8V/5.8V/-5.8V (VDDI/AVDD/AVEE) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 70°C |
| Ağırlık | 245g (Maksimum) |