| Marka Adı: | Innolux |
| Model Numarası: | EJ101IA-01G |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Model Numarası | EJ101IA-01G |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1280(RGB)*800 (WXGA) |
| Piksel Yoğunluğu | 149 PPI |
| Aktif Alan | 216.96*135.6 mm |
| Dış Boyutlar | 229.46*149.1*4.66 mm |
| Parlaklık | 550 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı) |
| Tepki Süresi | 10/15 ms (Tr/Td) |
| Renk Derinliği | 16.7 milyon renk |
| Renk Gamı | 50% NTSC |
| Arayüz | LVDS (1 kanal, 8-bit) |
| Konnektör | 40 pin |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila 60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Ağırlık | 183g (Tipik) |