| Marka Adı: | CHIMEI innolux |
| Model Numarası: | V500HK1-LS6 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
V500HK1-LS6 Rev.C7 Chimei Innolux'tan yüksek performanslı 50 inçlik bir LCD paneldir.büyük bir aktif ekran alanına ve otomotiv LED TV monitörleri ve ticari ekran uygulamaları için uygun gelişmiş görsel teknolojiye sahip.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Üretici ve Model | Chimei Innolux V500HK1-LS6 Rev.C7 |
| Ekran Boyutu | 50 inç. |
| Ekran Türü | LCM, a-Si TFT LCD |
| Karar | 1920*1080 (FHD) |
| Etkin Alan | 1095.84 * 616.41 mm (H*V) |
| Çizelge Boyutları | 1115.04 * 638.41 * 28.6 mm (H*V*D) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tipik) |
| Kontrast oranı | 50001 (Tipik) |
| Görme açısı | 88/88/88/88 (CR≥20) |
| Yanıt Zamanı | 6.5 ms (G'den G'ye) |
| Yenilenme Hızı | 120Hz (60Hz Giriş) |
| Renk Derinliği | 16.7M renkleri,% 72 CIE1931 |
| Arka ışık | WLED, 30K saatlik ömür süresi, LED Sürücü ile |
| Sinyal Türü | LVDS (2 ch, 8-bit), 61 pinlik bağlantı |
| Çalışma Voltajı | 12.0V (Tipik) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Ağırlık | 12.2±0,6 kg |