| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LM238WF5-SSA1 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
W15C Masaüstü PC uygulamaları için tasarlanmış, IPS teknolojisi ve güvenilir performans sunan yüksek kaliteli FHD LCD modülü.
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Panel Markası | LG Display |
| Panel Modeli | LM238WF5-SSA1 |
| Panel Boyutu | 23.8 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)*1080, FHD |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntü Alanı | 527.04(G)*296.46(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 535.24(G)*313.18(Y)*12.76(D) mm |
| Yüzey | Parlama Önleyici, Sert Kaplama (3H) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Görüntü Modu | IPS, Normalde Siyah, Transmisif |
| En İyi Görüntü | Simetri |
| Tepki Süresi | 14ms (Tip.)(G'den G'ye) |
| Görüntü Renkleri | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Lamba Tipi | WLED, 30K saat, Sürücüsüz |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | In-Cell Dokunmatik |
| Panel Ağırlığı | 1.92/2.01Kg (Tip./Maks.) |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 kanal, 8-bit), 30 pin, Konnektör |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |