| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LD550EUN-UHA1 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Panel Markası | LG Display | Panel Modeli | LD550EUN-UHA1 |
|---|---|---|---|
| Panel Boyutu | 55 inç | Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB) * 1080, FHD | Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntü Alanı | 1209.6(G) * 680.4(Y) mm | Çerçeve Açıklığı | 1215.6(G) * 686.4(Y) mm |
| Parlaklık | 700 cd/m² (Tip.) | Yüzey | Yansıma Önleyici (Sis %10), Sert Kaplama (3H) |
| Kontrast Oranı | 1300:1 (Tip.) | Görüntü Modu | IPS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Min.)(CR ≥10) | Tepki Süresi | 8ms (Tip.)(G'den G'ye) |
| Görüntü Renkleri | 16.7M/1.07B %72 (CIE1931) | Lamba Tipi | WLED, 60 bin saat, LED Sürücülü |
| Frekans | 60Hz | Dokunmatik Ekran | Yok |
| Video Duvar Boşluğu | 17.8 mm (aktiften aktife boşluk) | Uygulama | Endüstriyel Ekran |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 kanal, 8/10-bit), 51 pin, Konektör |
|---|---|
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |