| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LD320EUN-SEM1 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Panel Markası | LG Display |
| Panel Boyutu | 31,5" |
| Çözünürlük | 1920(RGB)*1080 (FHD) |
| Görüntü Alanı | 698,4(G)*392,85(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 727,4(G)*429(Y) mm |
| Parlaklık | 400 cd/m² (Tip.) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| En İyi Görüntü | Simetri |
| Görüntü Renkleri | 16,7M 68% (CIE1931) |
| Frekans | 60Hz |
| Ağırlık | 5,40/5,70Kg (Tip./Maks.) |
| Özellik | Özellik |
|---|---|
| Panel Modeli | LD320EUN-SEM1 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Çerçeve Açıklığı | 705,6(G)*400,1(Y) mm |
| Yüzey | Yansıma Önleyici (Pus %1), Sert kaplama (3H) |
| Kontrast Oranı | 1300:1 (Tip.) (TM) |
| Görüntü Modu | S-IPS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Tepki Süresi | 22 ms (G'den G'ye) |
| Lamba Tipi | WLED, 50K saat, LED Sürücülü |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Uygulama | Sinyal Arayüzü |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 kanal, 8-bit), 51 pin, Konnektör |
| Giriş Voltajı | 12,0V (Tip.) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |