| Marka Adı: | lg |
| Model Numarası: | LC185EXN-SCA1 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
Zorlu tıbbi, endüstriyel ve televizyon uygulamaları için tasarlanmış yüksek performanslı 18.5 inç LCD panel. Çeşitli aydınlatma koşullarında net görünürlük için 300 cd/m² parlaklığa sahip 1366*768 WXGA çözünürlük sunar.
| Üretici | LG Display |
| Model Adı | LC185EXN-SCA1 |
| Ekran Boyutu | 18.5 inç |
| Ekran Tipi | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Çözünürlük | 1366(RGB)*768 (WXGA) |
| Piksel Düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 409.8 * 230.4 mm (Y*V) |
| Dış Boyutlar | 430.4 * 254.6 * 14.9 mm (Y*V*D) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Tepki Süresi | 9 ms (G'den G'ye, Tipik) |
| Ekran Teknolojisi | S-IPS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Renk Derinliği | 16.7M renk, %68 (CIE1931) |
| Arka Aydınlatma | WLED, 30K saat ömür, LED Sürücülü |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | LVDS (1 kanal, 8-bit), 30-pin Konnektör |
| Voltaj Beslemesi | 5.0V (Tipik) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Ağırlık | 1.26 kg (Tipik) / 1.35 kg (Maksimum) |
Dayanıklılık ve yansımaları azaltmak için sert kaplamalı (3H) parlamayı önleyici kaplama (Haze %13).