| Marka Adı: | NEC |
| Model Numarası: | NL3224BC35-20R |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Özellikler | Detaylar |
|---|---|
| Marka | NEC |
| Diyagonal Boyut | 5.5 inç |
| Piksel Formatı | 320(RGB)*240 [QVGA] |
| Aktif Alan | 111.36(Y)*83.52(D) mm |
| Çerçeve Alanı | 116.4(Y)*88.5(D) mm |
| Desteklenen Renk | 262K |
| Kare Hızı | 60Hz |
| Model | NL3224BC35-20R |
| Tip | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Yapılandırma | RGB Dikey Şerit |
| Dış Boyutlar | 134(Y)*104.5(D) mm |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Transmisif |
| Işık Kaynağı | CCFL [2 adet], Sürücüsüz |
| Dokunmatik Panel | Olmadan |
| Arayüz Tipi | CMOS (1 kanal, 6-bit), Konnektör |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ~ 70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ 80 °C |