| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LB121S03-TL05 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Panel Markası | LG Display |
|---|---|
| Panel Boyutu | 12.1" |
| Çözünürlük | 800(RGB)*600 (SVGA) |
| Görüntü Alanı | 246*184.5 mm |
| Dış Boyutlar | 276*209*9.5 mm |
| Parlaklık | 450 cd/m² (Tip.) |
| Görüş Açısı | 70/70/55/65 (CR≥10) |
|---|---|
| Ekran Renkleri | 262K/16.7M |
| Kontrast Oranı | 600:1 (Tip.) |
| Tepki Süresi | 10/20 ms (Tr/Td) |
| Frekans | 60Hz |
| Ağırlık | 515/530g (Tip./Maks.) |
| Panel Modeli | LB121S03-TL05 |
|---|---|
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Yüzey | Yansıma Önleyici |
| Ekran Modu | TN, Normal Beyaz, Transmisif |
| Lamba Tipi | WLED, 50K saat, LED Sürücülü |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 30 pin, Konnektör |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ 70 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~ 80 °C |