TM121TDSG02 1024x768 Piksel ve 450cd/m2 Parlaklığa Sahip 12,1 İnç Endüstriyel LCD Ekran
Marka Adı: TIANMA
Model Numarası: TM121TDSG02
Adedi: 10 adet
fiyat: negotiable
Ödeme Şartları: T/T,W,Western Union,MoneyGram
Tedarik Yeteneği: haftada 3000 ADET
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Sertifika:
Rohs,CE,FCC
Kalite:
Yepyeni orijinal
Paket:
Orijinal endüstriyel ambalaj
Malzeme:
cam oled
Renk:
262 bin renk
Modeli:
WLED
Stil:
geniş ekran yüksek çözünürlük 1024*768
Parlaklık:
450 cd
Bağlayıcı:
20
Kontrast Oranı:
700:1
Çalışma Süresi:
50 bin saat
Ambalaj bilgileri:
Endüstriyel Ambalaj
Vurgulamak:
endüstriyel panel PC dokunmatik ekran
Endüstriyel bilgisayar monitörü
Ürün Tanımı
TM121TDSG02 450CD/M2 Endüstriyel LCD Ekranı
Ürün Genel Görünümü
12.1" Tianma'nın yüksek parlaklık ve endüstriyel düzeyde güvenilirlik ile 1024 * 768 XGA çözünürlüğü ile TFT-LCD ekran paneli.
Teknik özellikler
Panel markası TIANMA Panel Modeli TM121TDSG02
Panel Boyutu 12.1 Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1024 ((RGB) * 768, XGA Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 245.76 ((W) * 184.32 ((H) mm Bezel Açılışı 250.8 ((W) * 189.4 ((H) mm
Çizelge Boyutu 279 ((W) * 209 ((H) * 9.1 ((D) mm Yüzey Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 450 cd/m2 (Tip.) Kontrast oranı 7001 (Tip.)
Görme açısı 80/80/80/80 (Tip) Ekran Kipi TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
En iyi görüntü Saat 6'da. Yanıt Zamanı 3/5 (Tip.) ((Tr/Td)
Sıklık 60Hz Dokunmatik Ekran - Hayır.
Panel Ağırlığı 483g (Tip.) Sinyal Arayüzü LVDS (1 ch, 6/8 bit), 20 pin, Bağlantı
Giriş Voltajı 3.3V (Tip.) Çalışma sıcaklığı -20 ~ 70 °C
Depolama sıcaklığı -30 ~ 80 °C Uygulama Sanayi
TM121TDSG02 1024x768 Piksel ve 450cd/m2 Parlaklığa Sahip 12,1 İnç Endüstriyel LCD Ekran 0
Temel Özellikler
  • 12.1" çapraz a-Si TFT-LCD ekranı, entegre WLED arka ışık sistemine sahip
  • Dayanıklılık için sert kaplama (3H) ile parlaklığa karşı yüzey
  • Geniş görüntüleme açısıyla 6/8 bit seçilebilir arayüz
  • 180 derece geriye dönme yeteneği ile peyzaj yönelimi
  • Lambanın ömrü ≥ 50.000 saat olan beyaz LED arka ışık
  • Endüstriyel çalışma sıcaklık aralığı: -20°C - 70°C