| Marka Adı: | LG |
| Model Numarası: | LC320DXY-SHAA |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Üretici | LG Display |
| Model Adı | LC320DXY-SHAA |
| Ekran Boyutu | 31,5 inç |
| Ekran Tipi | HÜCRE, a-Si TFT-LCD |
| Çözünürlük | 1366(RGB)*768 (WXGA) |
| Piksel Düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 697,685 * 392,256 mm (G*Y) |
| Dış Boyutlar | 715 * 411 * 1,3 mm (G*Y*D) |
| Yüzey İşlem | Yansıma Önleyici (Bulanıklık %3), Sert Kaplama (2H) |
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 1200:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 7 ms (Tipik, G'den G'ye) |
| Ekran Modu | IPS, Normalde Siyah, Transmisif |
| Renk Derinliği | 16,7 Milyon Renk |
| Arka Aydınlatma | Arka Aydınlatma Yok |
| Ağırlık | 0,86/0,91 kg (Tipik/Maksimum) |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Dokunmatik Ekran Olmadan |
| Sinyal Tipi | LVDS (1 kanal, 8-bit), Konnektör, 30 pin |
| Voltaj Beslemesi | 12,0V (Tipik) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |