| Marka Adı: | innolux |
| Model Numarası: | AT102TN03 V8 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Üretici ve Model | Innolux AT102TN03 V.8 |
| Ekran Boyutu | 10.2 inç |
| Ekran Türü | LCM, a-Si TFT LCD |
| Karar | 800 ((RGB) * 480 (WVGA) |
| Piksel Düzenlemesi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 222 * 132.48 mm (H*V) |
| Çizelge Boyutları | 235 * 145.8 * 6.4 mm (H*V*D) |
| Bezel Bölgesi | 225.3 * 135.7 mm (H*V) |
| Yüzey Tedavisi | Antiglare |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (tipik) |
| Kontrast oranı | 3001 (Tipik) |
| Görme açısı | 65/65/45/65 (Tipik, CR≥10) |
| Yanıt Zamanı | 15/20 ms (Tipik, Tr/Td) |
| En İyi Görünüm | Saat 6 pozisyonu |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 262K % 50 (CIE1931) |
| Arka ışık sistemi | 3S10P WLED, 20K saatlik ömür süresi, Sürücü yok |
| Ağırlık | 332g (Tipik) |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | Dokunma yeteneği yok. |
| Sinyal Arayüzü | TTL (1 kanal, 6 bit), FPC, 60 pin |
| Voltaj kaynağı | 3.3/9.2/16/-7V (Tipik) ((VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Sıcaklık aralığı | Depolama: -30°C'den 85°C'ye, Çalışma: -30°C'den 85°C'ye |