Toshiba Endüstriyel LCD Ekran LTD104KA1S 10.4 Inch LTPS TFT-LCD Panel 170cd Parlaklığı 1024x768 Piksel ve 14 Pin Bağlantısı ile
Marka Adı: Toshiba
Model Numarası: LTD104KA1S
Adedi: 10 adet
fiyat: negotiable
Ödeme Şartları: T/T,W,Western Union,MoneyGram
Tedarik Yeteneği: haftada 3000 ADET
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Sertifika:
Rohs,CE,FCC
Kalite:
Yepyeni orijinal
Paket:
Orijinal endüstriyel ambalaj
Malzeme:
cam oled
Renk:
262 bin renk
Modeli:
XGA
Stil:
geniş ekran yüksek çözünürlük 1024*768Piksel
Parlaklık:
170cd
Bağlayıcı:
14
Kontrast Oranı:
250:1
Çalışma Süresi:
30.000 Saat
Ambalaj bilgileri:
Endüstriyel Ambalaj
Vurgulamak:
endüstriyel panel PC dokunmatik ekran
Endüstriyel bilgisayar monitörü
Ürün Tanımı
Toshiba LTD104KA1S Endüstriyel LCD Ekran
1024*768 XGA çözünürlüğe ve 170 cd/m² parlaklığa sahip 10,4 inç LTPS TFT-LCD ekran paneli, dizüstü bilgisayar entegrasyonu dahil endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Anahtar Özellikler
Panel Markası Toshiba Matsushita
Panel Modeli LTD104KA1S
Panel Boyutu 10,4 inç
Panel Tipi LTPS TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1024(RGB)*768 (XGA)
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 210,4 * 157,8 mm
Parlaklık 170 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı 250:1 (Tipik)
Görüş Açısı 45/45/20/30 (CR≥10)
Ekran Renkleri 262K
Tepki Süresi 50/50 ms (Tr/Td Maks)
Sinyal Arayüzü LVDS (1 kanal, 6-bit), 14 pin, Konektör
Giriş Voltajı 3,3V (Tipik)
Arka Işık 1 CCFL, Sürücüsüz
Dokunmatik Ekran Yok
Çevresel Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0°C ila 50°C
Depolama Sıcaklığı -20°C ila 60°C
Ürün Özeti
LTD104KA1S, Toshiba Matsushita Display Technology Co., Ltd.'den, arka ışık sürücüsü veya dokunmatik ekranı olmayan entegre bir CCFL arka aydınlatma sistemine sahip 10,4 inç diyagonal LTPS TFT-LCD ekran panelidir. Bu model, 2007'nin 4. çeyreğinde seri üretime girdi ve şu anda üretimi durdurulmuştur. Gelecekteki ürünlere entegrasyon için, en güncel üretim ve spesifikasyon detayları için Toshiba Matsushita veya yetkili temsilcileriyle iletişime geçmenizi önemle tavsiye ederiz.
Toshiba Endüstriyel LCD Ekran LTD104KA1S 10.4 Inch LTPS TFT-LCD Panel 170cd Parlaklığı 1024x768 Piksel ve 14 Pin Bağlantısı ile 0 Toshiba Endüstriyel LCD Ekran LTD104KA1S 10.4 Inch LTPS TFT-LCD Panel 170cd Parlaklığı 1024x768 Piksel ve 14 Pin Bağlantısı ile 1