| Model Numarası: | LTD104KA1S |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Panel Markası | Toshiba Matsushita |
| Panel Modeli | LTD104KA1S |
| Panel Boyutu | 10,4 inç |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1024(RGB)*768 (XGA) |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 210,4 * 157,8 mm |
| Parlaklık | 170 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 250:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 45/45/20/30 (CR≥10) |
| Ekran Renkleri | 262K |
| Tepki Süresi | 50/50 ms (Tr/Td Maks) |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 kanal, 6-bit), 14 pin, Konektör |
| Giriş Voltajı | 3,3V (Tipik) |
| Arka Işık | 1 CCFL, Sürücüsüz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |