| Marka Adı: | Hitachi |
| Model Numarası: | SP10Q010-T |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Üreticisi | HITACHI |
| Model Adı | SP10Q010-T |
| Ekran Boyutu | 3.8 inç |
| Ekran Türü | LCM, FSTN - LCD |
| Karar | 320*240 (QVGA) |
| Etkin Alan | 76.79 * 57.59 mm (H*V) |
| Çizelge Boyutları | 94.7 * 73.3 * 6 mm (H*V*D) |
| Parlaklık | 60 cd/m2 (tipik) |
| Kontrast oranı | 51 (Tipik) |
| Görme açısı | 80° (Tipik) |
| Yanıt Zamanı | 150/350 ms (Tr/Td) |
| Ekran Kipi | STN, Siyah/Beyaz (pozitif), Transflektif |
| Arka ışık | 1S6P WLED, Sürücü yok |
| Yenilenme Hızı | 75Hz |
| Arayüz | Paralel Veri (4 bit), FPC, 20 pin |
| Çalışma Voltajı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 70°C arasında |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |