| Marka Adı: | Innolux |
| Model Numarası: | LW700AT9009 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Marka | Chi Hsin |
| Diyagonal Boyut | 7.0 inç |
| Piksel Formatı | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Aktif Alan | 152.4(Y)×91.44(D) mm |
| Parlaklık | 250 cd/m² (Tip.) |
| Görüş Yönü | 6 saat yönü |
| Görüş Açısı | 70/70/60/70 (Tip.)(CR≥10) |
| Desteklenen Renk | 16.7M 45% NTSC |
| Ağırlık | 122g |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Model | LW700AT9009 |
| Tip | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Yapılandırma | RGB Dikey Şerit |
| Dış Boyutlar | 165(Y)×104.4(D)×5.5(G) mm |
| İşlem | Yansıma Önleyici |
| Kontrast Oranı | 400:1 (Tip.) (TM) |
| Tepki Süresi | 5/15 (Tip.)(Tr/Td) |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Transmisif |
| Işık Kaynağı | WLED [3S5P], 20K saat, Sürücüsüz |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| Arayüz Tipi | 60 pin TTL (1 kanal, 8-bit), FPC |
| Güç Kaynağı | 3.3/12.0/18.0/-7.0V (Tip.)(Vcc/AVDD/VGH/VGL) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70°C Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80°C |