| Marka Adı: | Hannstar |
| Model Numarası: | HSD104IXN1-A00 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Panel markası | HannStar |
| Panel Modeli | HSD104IXN1-A00 |
| Panel Boyutu | 10.4 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1024 ((RGB) * 768 (XGA) |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 211.2mm * 158.4mm |
| Bezel Açılışı | 213.2mm * 160.4mm |
| Çizelge Boyutu | 236mm * 174.3mm * 7mm |
| Yüzey Tedavisi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 600 cd/m2 (tipik) |
| Kontrast oranı | 9001 (Tipik) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (CR≥10) |
| Ekran Kipi | IPS Pro, normalde siyah, iletici |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 30 ms (Tipik, Tr+Td) |
| Renkleri Göster | 262K/16.2M, %70 NTSC |
| Arka ışık | 4S8P WLED, 30K saat, Sürücü olmadan |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 316g (Tipik) |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 60 pin, FPC |
| Giriş Voltajı | 3.3/12.1/23/10V (DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 70°C arasında |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |