Marka Adı: sharp
Model Numarası: LQ042T1DW01
Adedi: 10 adet
fiyat: negotiable
Ödeme Şartları: T/T,W,Western Union,MoneyGram
Tedarik Yeteneği: haftada 3000 ADET
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Japonya
Sertifika:
Rohs,CE,FCC
Kalite:
Yepyeni orijinal
Paket:
Orijinal endüstriyel ambalaj
Malzeme:
cam oled
Renk:
16,2 milyon renk
Modeli:
WLED
Stil:
geniş ekran yüksek çözünürlük 480*272 Piksel
Parlaklık:
400 CD
Bağlayıcı:
50
Kontrast Oranı:
600:1
Çalışma Süresi:
50 bin saat
Ambalaj bilgileri:
Endüstriyel Ambalaj
Vurgulamak:
480*272 Endüstriyel LCD Ekranı
4.2" LCD dokunmatik ekran paneli
Ürün Tanımı
Sharp LQ042T1DW01 4.2" Endüstriyel LCD Ekran
Ürün Genel Bakışı
480*272 WQVGA çözünürlüğe ve 400 cd/m² parlaklığa sahip, endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış, yüksek performanslı 4.2 inç TFT-LCD ekran modülü, çeşitli aydınlatma koşullarında mükemmel görünürlük sağlar.
Teknik Özellikler
MarkaSharp
ModelLQ042T1DW01
Ekran Tipia-Si TFT-LCD, LCM
Diyagonal Boyut4.2 inç
Çözünürlük480*272 (WQVGA)
Piksel YapılandırmasıRGB Yatay Şerit
Aktif Alan92.88(G) * 52.632(Y) mm
Dış Boyutlar109.5(G) * 69(Y) * 10.1(D) mm
Çerçeve Alanı94.48(G) * 54.272(Y) mm
Yüzey İşlemParlama Önleyici, Sert Kaplama (3H)
Parlaklık400 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı1300:1 (Tipik)
Görüş Açısı80/80/80/80 (CR≥10)
Tepki Süresi20 ms (Tipik, Tr+Td)
Çalışma ModuASV, Normalde Siyah, Transmisif
Renk Desteği16.2M renk, %64 NTSC
Arka AydınlatmaWLED, 50K saat ömür, LED Sürücülü
Yenileme Hızı60Hz
Arayüz50 pin CMOS (1 kanal, 8-bit), Konnektör
Güç Kaynağı3.3V (Tipik)
Ağırlık85.0g (Maksimum)
Dokunmatik PanelYok
Çevresel Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-10°C ila +70°C
Depolama Sıcaklığı-30°C ila +70°C