| Marka Adı: | sharp |
| Model Numarası: | LQ042T1DW01 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
480*272 WQVGA çözünürlüğe ve 400 cd/m² parlaklığa sahip, endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış, yüksek performanslı 4.2 inç TFT-LCD ekran modülü, çeşitli aydınlatma koşullarında mükemmel görünürlük sağlar.
| Marka | Sharp |
| Model | LQ042T1DW01 |
| Ekran Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Diyagonal Boyut | 4.2 inç |
| Çözünürlük | 480*272 (WQVGA) |
| Piksel Yapılandırması | RGB Yatay Şerit |
| Aktif Alan | 92.88(G) * 52.632(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 109.5(G) * 69(Y) * 10.1(D) mm |
| Çerçeve Alanı | 94.48(G) * 54.272(Y) mm |
| Yüzey İşlem | Parlama Önleyici, Sert Kaplama (3H) |
| Parlaklık | 400 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 1300:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 80/80/80/80 (CR≥10) |
| Tepki Süresi | 20 ms (Tipik, Tr+Td) |
| Çalışma Modu | ASV, Normalde Siyah, Transmisif |
| Renk Desteği | 16.2M renk, %64 NTSC |
| Arka Aydınlatma | WLED, 50K saat ömür, LED Sürücülü |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Arayüz | 50 pin CMOS (1 kanal, 8-bit), Konnektör |
| Güç Kaynağı | 3.3V (Tipik) |
| Ağırlık | 85.0g (Maksimum) |
| Dokunmatik Panel | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +70°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila +70°C |