| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | HB140WX1-401 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Panel markası | BOE |
| Panel Modeli | HB140WX1-401 (BOE05CF) |
| Panel Boyutu | 14.0 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1366 ((RGB) * 768 (WXGA) |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 309.399 ((W) * 173.952 ((H) mm |
| Çizelge Boyutları | 320.4 ((W) * 205.1 ((H) * 3.6 ((D) mm |
| Yüzey Tedavisi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 200 cd/m2 (tipik) |
| Kontrast oranı | 5001 (Tipik) |
| Görme açısı | 45/45/20/40 (Tipik, CR≥10) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| En İyi Görünüm | Saat 6 pozisyonu |
| Yanıt Zamanı | 12ms (Tipik, Tr+Td) |
| Renkleri Göster | 262K (45% NTSC) |
| Arka ışık tipi | 9S4P WLED, 15K saatlik ömür süresi, LED Sürücü ile |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Dokunma yeteneği yok. |
| Form Faktörü | Yassı (PCBA Yassı, T3.4~4.0mm) |
| Sinyal Arayüzü | eDP (1 şerit), 30 pin, Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |