| Marka Adı: | auo |
| Model Numarası: | G121SN01 V4 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G121SN01 V4 |
| Panel Boyutu | 12.1 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 800(RGB)*600 (SVGA) |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntü Alanı | 246(G)*184.5(Y) mm |
| Parlaklık | 450 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 700:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 80/80/65/75 (Tipik, CR≥10) |
| Tepki Süresi | 25/10 ms (Tipik, Tr/Td) |
| Görüntü Renkleri | 262K/16.2M (55% NTSC) |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pin Konnektör |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila 85°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 85°C |
| Panel Ağırlığı | 580g (Maksimum) |
| Çerçeve Açıklığı | 249.05(G)*188.3(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 279(G)*209(Y) mm |