AUO G121SN01 V4 12.1 Inç Endüstriyel LCD Ekranı 800×600 Pikselle 450cd Parlaklık ve 20 Pin Bağlantısı
Marka Adı: auo
Model Numarası: G121SN01 V4
Adedi: 10 adet
fiyat: negotiable
Ödeme Şartları: T/T,W,Western Union,MoneyGram
Tedarik Yeteneği: haftada 3000 ADET
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Sertifika:
Rohs,CE,FCC
Kalite:
Yepyeni orijinal
Paket:
Orijinal endüstriyel ambalaj
Malzeme:
cam oled
Renk:
16,2 milyon renk
Modeli:
XGA
Stil:
geniş ekran yüksek çözünürlük 800*600PİKSEL
Parlaklık:
450 cd
Bağlayıcı:
20
Kontrast Oranı:
700:1
Çalışma Süresi:
50 bin saat
Ambalaj bilgileri:
Endüstriyel Ambalaj
Vurgulamak:
12.1 inçlik endüstriyel LCD monitörü
450CD Endüstriyel Ekran Ekranları
Ürün Tanımı
AUO G121SN01 V4 12.1 İnç Endüstriyel LCD Panel
800*600 SVGA çözünürlüğe, 450 cd/m² parlaklığa ve zorlu endüstriyel uygulamalar için geniş çalışma sıcaklığı aralığına sahip yüksek performanslı 12.1 inç endüstriyel TFT-LCD panel.
Anahtar Özellikler
Panel Markası AUO
Panel Modeli G121SN01 V4
Panel Boyutu 12.1 inç
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 800(RGB)*600 (SVGA)
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Görüntü Alanı 246(G)*184.5(Y) mm
Parlaklık 450 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı 700:1 (Tipik)
Görüş Açısı 80/80/65/75 (Tipik, CR≥10)
Tepki Süresi 25/10 ms (Tipik, Tr/Td)
Görüntü Renkleri 262K/16.2M (55% NTSC)
Sinyal Arayüzü LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pin Konnektör
Giriş Voltajı 3.3V (Tipik)
Teknik Özellikler
  • Normalde beyaz, transmissive modlu TN ekran teknolojisi
  • 6 saat pozisyonunda optimum görüntüleme
  • Yansıma önleyici yüzey, sert kaplamalı (3H sertlik)
  • WLED arka aydınlatma sistemi (9S2P konfigürasyonu)
  • Entegre sürücülü 50.000 saat LED ömrü
  • Kararlı performans için 60Hz yenileme hızı
  • Entegre dokunmatik ekran yok
Çevresel Özellikler
Çalışma Sıcaklığı -30°C ila 85°C
Depolama Sıcaklığı -30°C ila 85°C
Panel Ağırlığı 580g (Maksimum)
Fiziksel Boyutlar
Çerçeve Açıklığı 249.05(G)*188.3(Y) mm
Dış Boyutlar 279(G)*209(Y) mm
AUO G121SN01 V4 12.1 Inç Endüstriyel LCD Ekranı 800×600 Pikselle 450cd Parlaklık ve 20 Pin Bağlantısı 0