| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | HM150X01-N01 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Panel markası | BOE |
| Panel Modeli | HM150X01-N01 |
| Panel Boyutu | 15.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1024 ((RGB) * 768, XGA, 85PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 304.128 ((W) * 228.096 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 326.5 ((W) * 253.5 ((H) mm |
| Yüzey Tedavisi | Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (tipik) |
| Kontrast oranı | 7001 (Tipik) |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tipik, CR≥10) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 8ms (Tipik, Tr+Td) |
| Renkleri Göster | 262K/16.2M, %60 NTSC |
| Arka ışık tipi | WLED, 50K saatlik ömür süresi, LED Sürücü ile |
| Yenileme Sıklığı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 850 g (tipik) |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 70°C arasında |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 70°C arasında |