| Marka Adı: | innolux |
| Model Numarası: | EJ080NA-05B |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Üretici | Innolux |
| Model Adı | EJ080NA-05B |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç |
| Ekran Tipi | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Çözünürlük | 800(RGB)*600 (SVGA) 125PPI |
| Piksel Düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 162 * 121.5 mm (Y*V) |
| Dış Boyutlar | 183 * 141 * 5.9 mm (Y*V*D) |
| Çerçeve Alanı | 164.8 * 124.3 mm (Y*V) |
| Yüzey İşlem | Parlama Önleyici |
| Parlaklık | 250 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 500:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 70/70/50/70 (Tipik, CR≥10) |
| Tepki Süresi | 10/15 ms (Tipik, Tr/Td) |
| Optimal Görüntüleme | 6 saat yönü |
| Ekran Teknolojisi | TN, Normalde Beyaz, Transmisif |
| Renk Derinliği | 262K/16.7M, %50 NTSC |
| Arka Aydınlatma Sistemi | 3S9P WLED, 20K saat ömür, Sürücü gerektirmez |
| Ağırlık | 241g (Tipik) |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Arayüzü | Paralel RGB (1 kanal, 6/8-bit), FPC 50 pin |
| Güç Kaynağı | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Tipik, VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |