Innolux 8 inçlik Dijital Fotoğraf Çerçeve LCD Modülü EJ080NA-05B 800 * 600 piksel çözünürlük 250CD / M2 Parlaklık ve 50 PIN Bağlantısı
Marka Adı: innolux
Model Numarası: EJ080NA-05B
Adedi: 10 adet
fiyat: negotiable
Ödeme Şartları: T/T,W,Western Union,MoneyGram
Tedarik Yeteneği: haftada 3000 ADET
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Sertifika:
Rohs,CE,FCC
Kalite:
Yepyeni orijinal
Paket:
Orijinal endüstriyel ambalaj
parlaklık:
250cd/m2
Bağlayıcı:
50p
Renk:
262K
Kontrast Oranı:
500:1
çalışma hayatı:
20k Saat
Dokunmatik panel:
olmadan
Çözünürlük:
800*600 piksel
Ambalaj bilgileri:
Endüstriyel Ambalaj
Vurgulamak:
250CD/M2 Dijital Fotoğraf Çerçeve LCD
800*600 Dijital Fotoğraf Çerçeve LCD
EJ080NA-05B
Ürün Tanımı
8 İnç Dijital Fotoğraf Çerçevesi LCD Ekran
Ürün Özellikleri
Üretici Innolux
Model Adı EJ080NA-05B
Ekran Boyutu 8.0 inç
Ekran Tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 800(RGB)*600 (SVGA) 125PPI
Piksel Düzeni RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 162 * 121.5 mm (Y*V)
Dış Boyutlar 183 * 141 * 5.9 mm (Y*V*D)
Çerçeve Alanı 164.8 * 124.3 mm (Y*V)
Yüzey İşlem Parlama Önleyici
Parlaklık 250 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı 500:1 (Tipik)
Görüş Açısı 70/70/50/70 (Tipik, CR≥10)
Tepki Süresi 10/15 ms (Tipik, Tr/Td)
Optimal Görüntüleme 6 saat yönü
Ekran Teknolojisi TN, Normalde Beyaz, Transmisif
Renk Derinliği 262K/16.7M, %50 NTSC
Arka Aydınlatma Sistemi 3S9P WLED, 20K saat ömür, Sürücü gerektirmez
Ağırlık 241g (Tipik)
Yenileme Hızı 60Hz
Dokunmatik Ekran Yok
Sinyal Arayüzü Paralel RGB (1 kanal, 6/8-bit), FPC 50 pin
Güç Kaynağı 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Tipik, VCC/AVDD/VGH/VGL)
Çalışma Sıcaklığı -20°C ila 70°C
Depolama Sıcaklığı -30°C ila 80°C
Ürün Resimleri
Innolux 8 inçlik Dijital Fotoğraf Çerçeve LCD Modülü EJ080NA-05B 800 * 600 piksel çözünürlük 250CD / M2 Parlaklık ve 50 PIN Bağlantısı 0 Innolux 8 inçlik Dijital Fotoğraf Çerçeve LCD Modülü EJ080NA-05B 800 * 600 piksel çözünürlük 250CD / M2 Parlaklık ve 50 PIN Bağlantısı 1 Innolux 8 inçlik Dijital Fotoğraf Çerçeve LCD Modülü EJ080NA-05B 800 * 600 piksel çözünürlük 250CD / M2 Parlaklık ve 50 PIN Bağlantısı 2 Innolux 8 inçlik Dijital Fotoğraf Çerçeve LCD Modülü EJ080NA-05B 800 * 600 piksel çözünürlük 250CD / M2 Parlaklık ve 50 PIN Bağlantısı 3