| Marka Adı: | auo |
| Model Numarası: | M190PW01 V8 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | M190PW01 V8 |
| Panel Boyutu | 19.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1440 ((RGB) * 900, WXGA +, 89PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 408.24 ((W) * 255.15 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 412.24 ((W) * 259.15 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 428 ((W) * 278 ((H) * 10.8 ((D) mm |
| Yüzey | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/80/80 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 3.6/1.4 (Tip.) ((Tr/Td) |
| Renkleri Göster | 16.7M 72% NTSC |
| Lamba tipi | 13S4P WLED, 30K saat, Sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 1.45Kg (Tip.) |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |