| Marka Adı: | auo |
| Model Numarası: | G057QN01 V2 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G057QN01 V2 |
| Panel Boyutu | 5.7" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 320(RGB)*240, QVGA, 70PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntü Alanı | 115.2(G)*86.4(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 118.2(G)*89.4(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 144(G)*104.6(Y)*12.8(D) mm |
| Yüzey İşlem | Parlama Önleyici, Sert Kaplama (3H) |
| Parlaklık | 800 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 800:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 80/80/70/70 (Tipik, CR≥10) |
| Görüntü Modu | TN, Normalde Beyaz, Transmisif |
| En İyi Görüntü Yönü | Saat 12 |
| Tepki Süresi | 15/10 ms (Tipik, Tr/Td) |
| Görüntü Renkleri | 262K, %50 NTSC |
| Arka Aydınlatma Tipi | WLED, 50K saat, LED Sürücülü |
| Yenileme Frekansı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Panel Ağırlığı | 150/165g (Tipik/Maksimum) |
| Sinyal Arayüzü | CMOS (1 kanal, 6-bit), 33 pinli Konektör |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila 85°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 85°C |