| Marka Adı: | auo |
| Model Numarası: | C070FW02 V0 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila 75°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Titreşim Seviyesi | 2.9G (28.4 m/s²) |