| Marka Adı: | Powertip |
| Model Numarası: | PH320240T-006-IP4Q |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Panel Markası | Powertip |
| Panel Modeli | PH320240T-006-IP4Q |
| Panel Boyutu | 3.5" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 320(RGB)×240, QVGA, 115PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 70.08(G)×52.56(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 76.9(G)×63.9(Y) mm |
| Parlaklık | 190 cd/m² (Tipik) |
| Görüş Açısı | 50/50/45/50 (Tipik, CR≥10) |
| Ekran Modu | TN, Normal Beyaz, Transmisif |
| En İyi Görüş Yönü | 6 saat |
| Tepki Süresi | 35 ms |
| Ekran Renkleri | 65K |
| Arka Aydınlatma | 6S1P WLED, Sürücüsüz |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Arayüzü | YUV (8-bit), 30 pin FPC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |