| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | A101VW01 V3 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka | AU Optronics Corp. (AUO) |
| Model | A101VW01 V3 |
| Ekran Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Aktif Alan | 219.6mm (Y) * 131.76mm (D) |
| Dış Boyutlar | 235mm (Y) * 145.9mm (D) |
| Çerçeve Alanı | 221.6mm (Y) * 133.76mm (D) |
| Görüş Açısı | 65/65/45/65 (CR≥10) |
| Tepki Süresi | 12/18 ms (Tip.)(Tr/Td) |
| Renk Desteği | 262K renk, %48 NTSC |
| Arayüz | Paralel RGB (1 kanal, 6-bit), 60 pin FPC |
| Güç Kaynağı | 3.3V/8.8V/15V/-7.0V (VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila 60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |