| Marka Adı: | CPT |
| Model Numarası: | CLAA057VC01CW |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Üretici | CPT (Chunghwa Picture Tubes, LTD.) |
| Model Adı | CLAA057VC01CW |
| Ekran Boyutu | 5.7 inç |
| Ekran Tipi | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Çözünürlük | 640*480 (VGA) - 139 PPI |
| Piksel Düzeni | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 116.16 * 87.12 mm (G*Y) |
| Dış Boyutlar | 127 * 100 * 6.9 mm (G*Y*D) |
| Çerçeve Alanı | 118.96 * 89.92 mm (G*Y) |
| Yüzey İşlem | Parlama Önleyici, Sert Kaplama (3H) |
| Parlaklık | 220 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 300:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 70/70/45/55 (Tipik, CR≥10) |
| Tepki Süresi | 30 ms (Tipik, Tr+Td) |
| Optimal Görüş | 6 saat yönü |
| Ekran Modu | TN, Normalde Beyaz, Transmisif |
| Renk Derinliği | 262K, %50 NTSC |
| Arka Aydınlatma Sistemi | WLED, 30K saat ömür, LED Sürücülü |
| Ağırlık | 110g (Tipik) |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | TTL (1 kanal, 6-bit), 40-pin Konektör |
| Voltaj Beslemesi | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila 85°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila 90°C |
| Titreşim Seviyesi | 2.9G (28.4 m/s²) |