| Marka Adı: | TIANMA |
| Model Numarası: | TM022HDHT11 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Üreticisi | TIANMA |
|---|---|
| Model Adı | TM022HDHT11 |
| Ekran Boyutu | 2.2 inç |
| Piksel Sayısı | 240 ((RGB) * 320 (QVGA) |
| Etkin Alan | 33.84 * 45.12 mm (H*V) |
| Çizelge Boyutları | 40.6 * 56.6 * 2.9 mm (H*V*D) |
| Parlaklık | 90 cd/m2 (Tipik) |
| Kontrast oranı | 1201 (Tipik, TM) |
| Görme açısı | 40/45/48/45 (Tipik, CR≥10) |
| Yanıt Zamanı | 35 ms (Tipik, Tr+Td) |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Sinyal Türü | Paralel RGB (1 ch, 6 bit) + SPI, 39 pin FPC |
| Voltaj kaynağı | 2.8V (Tipik, VDD) |