| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | G220SVN01.0 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
AU Optronics G220SVN01.0, 90 PPI'de 1680*1050 çözünürlüğü olan 22 inçlik çapraz endüstriyel TFT-LCD ekran panelisidir.7 milyon renk ve 5 kullanır..0V WLED arka aydınlatma sistemi, 30.000 saatlik ömrü uzatmak için entegre LED sürücüsü ile.
| Ekran Boyutu | 22.0 inç çapraz |
| Karar | 1680 * 1050 piksel |
| Piksel yoğunluğu | 90 PPI |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Arka ışık | Sürücü ile WLED |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| titreşim direnci | 1.5G (14.7 m/s2) |
| Dokunmatik Ekran | İçeri girmiyor. |
Bu endüstriyel LCD monitörü endüstriyel otomasyon, oyun sistemleri, kontrol panelleri,ve zorlu ortamlarda güvenilir ekran performansı gerektiren diğer zorlu uygulamalar.