| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | MV238FHM-NF1 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Üretici | BOE |
| Model Adı | MV238FHM-NF1 |
| Ekran Boyutu | 23,8 inç |
| Ekran Tipi | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Çözünürlük | 1920(RGB)*1080 (FHD) 92PPI |
| Aktif Alan | 527,04 * 296,46 mm (G*Y) |
| Dış Boyutlar | 535 * 313 * 13,7 mm (G*Y*D) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Tepki Süresi | 5 ms (G'den G'ye, Tipik) |
| Renk Derinliği | 16,7 M renk, %100 sRGB |
| Yenileme Hızı | 167Hz |
| Arka Aydınlatma | 20S4P WLED, 30K saat, Sürücüsüz |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (4 kanal, 8-bit), 92-pin konektör |
| Çalışma Gerilimi | 5,0V (Tipik) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Ağırlık | 2,20 kg (Tipik) |
| Yüzey İşlem | Yansıma Önleyici (Sis %25), Sert Kaplama (3H) |