| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | G156XW01 V2 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 30 bin adet |
| Panel Modeli | G156XW01 V2 |
| Panel Boyutu | 15,6 inç |
| Çözünürlük | 1366(RGB)*768 (WXGA) |
| Ekran Alanı | 344.232*193.536 mm |
| Parlaklık | 400 cd/m² (Tipik), 500 cd/m² (Maks.) |
| Kontrast Oranı | 500:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 85/85/80/80 (Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı) |
| Tepki Süresi | 6/2 ms (Tipik) |
| Ekran Renkleri | 16,2 milyon (%70 NTSC) |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 kanal, 8-bit), 30 pin |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tipik) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Titreşim Direnci | 1.5G (14.7 m/s²) |
| Uygulama | Endüstriyel |