| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | G133HAN01.1 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka | AUO |
| Model | G133HAN01.1 |
| Diyagonal Boyut | 13.3 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)*1080 (FHD) |
| Piksel Yoğunluğu | 166 PPI |
| Aktif Alan | 293.472*165.078 mm |
| Parlaklık | 400 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 800:1 (Tipik) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Tepki Süresi | 25 ms (Tipik) |
| Arayüz | LVDS (2 kanal, 8-bit), 30 pinli konektör |
| Güç Kaynağı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Ağırlık | 500g (Maksimum) |