| Marka Adı: | hitachi |
| Model Numarası: | SP14Q006 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka | KOE |
| Model Numarası | SP14Q006 |
| Diyagonal Boyut | 5.7 inç |
| Panel Tipi | FSTN-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 320*240 (QVGA), 70PPI |
| Aktif Alan | 115.185mm * 86.385mm |
| Parlaklık | 150 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 25:1 (Tipik) |
| Ekran Renkleri | Monokrom |
| Arka Aydınlatma | WLED, 40K saat ömür |
| Sinyal Arayüzü | Paralel Veri (1 kanal, 4-bit), 14 pin FPC |
| Giriş Voltajı | 3.3V/5.0V (Tipik) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Titreşim Direnci | 1.2G (11.76 m/s²) |
| Dış Boyut | 167mm * 109mm * 10mm |
| Çerçeve Açıklığı | 122.0mm * 92.0mm |
| Yüzey İşlem | Yansıma Önleyici, Mat |
| Ekran Modu | STN, Siyah/Beyaz modu, Transmisif |
| En İyi Görüntüleme Yönü | 6 saat yönü |
| Tepki Süresi | 336ms/148ms (Tipik, Tr/Td) |
| Yenileme Frekansı | 75Hz |
| Dokunmatik Ekran | Dokunmatik ekran olmadan |