| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | TV119FHB-NW0 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Model Numarası | TV119FHB-NW0-DBA0 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE |
| Aktif Alan | 263,232 * 148,068 mm |
| Dış Boyutlar | 267,832 * 155,768 mm |
| Cam Kalınlığı | 0,40 + 0,50 mm (CF + Dizi) |
| Tepki Süresi | 30 ms (Tipik) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 70°C |
| Arayüz | 30-pin konektör, DP (2 Hat) |
| Sürücü IC | Önerilen ILI6147 (COG) |
| Arka Aydınlatma | Dahil Değil |
| Dokunmatik Ekran | Dahil Değil |