| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | EV156FHM-N10 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka | BOE |
| Model Numarası | EV156FHM-N10 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)*1080 (FHD), 141 PPI |
| Aktif Alan | 344.16 * 193.59 mm |
| Parlaklık | 500 cd/m² (Tipik) |
| Kontrast Oranı | 1200:1 (Tipik) |
| Tepki Süresi | 20 ms (Tipik) |
| Ekran Renkleri | 16.7M, %79 NTSC |
| Sinyal Arayüzü | eDP (2 Lane), HBR1 (2.7G/lane), 30 pinli konektör |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tipik) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Panel Ağırlığı | 850g (Maksimum) |