| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | NV156FHM-N65 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Model Numarası | NV156FHM-N65 |
| Aktif Alan | 344.16 * 193.59 mm |
| Dış Boyutlar | 350.66 * 216.25 * 2.6 mm |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Tepki Süresi | 30 ms (Tipik, Tr+Td) |
| Arka Aydınlatma Sistemi | 10S6P WLED, 15K saat ömrü |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila 50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Titreşim Direnci | Maksimum 1.5G (14.7 m/s²) |