| Marka Adı: | BOE |
| Model Numarası: | NV156FHM-N52 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
Model NNV156FHM-N52, 1920*1080 Full HD çözünürlüğü, 141 PPI piksel yoğunluğu, 1200:1 kontrast oranı ve 30 pinli eDP arayüzü ile.
NV156FHM-N52 (Ürün Kodu: BOE0847) BOE Technology Group Co., Ltd'den 15.6 inç çaplı diagonal bir Si TFT-LCD ekran panelisidir.Bu panel, LED sürücüsü ile entegre bir WLED arka ışık sistemine sahiptir ve bir dokunmatik ekran içermez.
| Marka | BOE |
| Model P/N | NV156FHM-N52 |
| Çapraz Boyut | 15.6" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) * 1080 (FHD) |
| Piksel yoğunluğu | 141 PPI |
| Etkin Alan | 344.16*193.59 mm |
| Çizelge Boyutu | 350.66*216.25*2.6 mm |
| Parlaklık | 500 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 12001 (Tip.) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (CR≥10) |
| Yanıt Zamanı | 30 ms (Tip.) |
| Renk Derinliği | 1.06B (10 bit) |
| Renk aralığı | % 95 sRGB |
| Arka ışık | 10S6P WLED, 15K saat |
| Yenilenme Hızı | 60Hz (120Hz MEMC seçenekleri ile) |
| Arayüz | eDP 1.4b, 30 pinlik bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Maksimum titreşim | 1.5G (14.7 m/s2) |