| Marka Adı: | Ortustech |
| Model Numarası: | C100HAT01.2 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka | AUO |
| Model Numarası | C100HAT01.0 |
| Çapraz Boyut | 10.0 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1560 ((RGB) * 700 piksel, 171 PPI |
| Etkin Alan | 231.66 ((W) * 103.95 ((H) mm |
| Çizelge Boyutları | 259.36 ((W) * 131.32 ((H) mm |
| Parlaklık | 1000 cd/m2 |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (CR≥10) Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı |
| Ekran Kipi | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | En fazla 30 ms (Tr+Td) |
| Renkleri Göster | 16.7 milyon |
| Arka ışık | WLED |
| Yenilenme Hızı | 60Hz standart, gömülü MEMC ile 120Hz, MEMC ile 240Hz |
| Arayüz | LVDS (2 kanal, 8 bit), 60 pinli konektör |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 85°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ile 95°C arasında |
| Panel Ağırlığı | 375±38 g |
| Başlıca Uygulama | Otomobil Ekranı |