| Marka Adı: | Innolux |
| Model Numarası: | M236HJJ-L31 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 3000 ADET |
| Marka | Innolux |
| Model Numarası | M236HJJ-L31 |
| Çapraz Boyut | 23.6 inç. |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 * 1080 (FHD), 93 PPI |
| Etkin Alan | 521.28 * 293.22 mm |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (tipik) |
| Kontrast oranı | 30001 (Tipik) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/Yukarı/Aşağı) |
| Ekran Kipi | MVA, normalde siyah, bulaşıcı. |
| Yanıt Zamanı | 20 ms (G-G, Tipik) |
| Renkleri Göster | 16.7 milyon, % 72 NTSC |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinlik bağlantı |
| Giriş Voltajı | 5.0V (Tipik) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 50°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Panel Ağırlığı | 2.31 ± 0.11 kg |
| Uygulama | Masaüstü Monitörü |